Filmy dla dzieci

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” ul. Kopernika 1 w Radomiu, zaprasza  na filmy dla dzieci.

Gramy od 9 lipca

JESTEM WILLAM, familijny, dubbing, od 8 lat, reż Jonas Elmer, Dania 2017 (86’) premiera
Życie Williama nie jest łatwe: ojciec zginął w wypadku, matka przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Chłopiec mieszka z ekscentrycznym wujkiem, mającym kłopoty z gangsterami. W szkole Williama dręczą prześladowcy; pomaga mu jego pierwsza miłość, Viola. Duński film w optymistyczny, miejscami wręcz zabawny sposób pokazuje, jak dzielny i bystry tytułowy bohater pokonuje przeszkody i poważne trudności. Z dumą na końcu może stwierdzić: mam dziewczynę, jestem częścią tego świata!
Dystrybutor: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

Gramy od 14 lipca

WIELKA PODRÓŻ CYRKIELKI, animowany, przygodowy, dubbing, od 5 lat, reż. Jannik Hastrup, Dania 2018 (62’) premiera
Cyrkielek to mała elfka, która uwielbia wielkie przygody. Ubiera się w czerwoną sukienkę w czarne kropki. Nie lubi nosić butów i śpi w pudełku od zapałek. Czarne włosy sterczą jej jak małe cyrkielki. A jej najlepsi przyjaciele to małe myszki. Cyrkielek poznaje czekoladową księżniczkę Koko oraz małego nosorożca, który wcale nie chce być mały. To początek nowej, wielkiej przygody.
Dystrybutor: Bomba Film

Gramy od 26 lipca

MŁODY GENIUSZ I KŁOPOTLIWE WYNALAZKI, komedia, dubbing, od 8 lat, reż. Pierre-François Martin-Laval, Francja, Belgia 2018 (84’)
Gaston, złota rączka, dzięki swym złudnym wynalazkom zmienia życie swoich kolegów. Kot, mewa, krowa będą brali udział w przygodach wynalazczych naszego geniusza. On wymyśla to tylko po to, by robić dobrze innym. Ale ten jego dar dobroczynności denerwuje Prunelle'a, jego szefa.
Dystrybutor: Kino Świat

Gramy od 2 sierpnia

WILK W OWCZEJ SKÓRZE 2, animowany, familijny, dubbing, b/o wieku, reż. Vladimir Nikolaev, Rosja 2019 (85’) premiera
Dawno, dawno temu, pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i wielkiej odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Nie oznacza to jednak końca kłopotów. Prawdziwe tarapaty zaczną się, kiedy o tym beztroskim współżyciu dwóch z pozoru wrogich gatunków dowie się przywódca innego wilczego stada. Nowe drapieżniki zrobią wszystko, aby dopaść niewinne owieczki oraz dać nauczkę ich wyjącym do księżyca przyjaciołom. Mieszkańcy pokojowo nastawionego miasteczka będą musieli działać razem, aby obronić się przed najeźdźcami. A nie będzie to łatwe, bo złe wilki mają tajną broń. To zwariowana zajęczyca, która w małym palcu swojej wielkiej stopy ma przepisy na wszelkie magiczne mikstury. Trzeba tylko uważać, aby nie pomylić składników…
Dystrybutor: Kino Świat

Przyjmujemy zamówienia na seanse dopołudniowe, bilet grupowy 12 zł/osoby.
Wszystkie inne filmy oferowane w repertuarze są dostępne na zamówienia zbiorowe. Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60
MCSW „Elektrownia” w Radomiu zastrzega sobie prawo zmian repertuaru.