Zapraszamy na cykl spotkań „Wieczory z gwiazdą”

Rozpoczynamy nowy cykl spotkań z publicznością, pierwsze spotkanie odbędzie się w o niedzielę, 31 marca. Po wielkim sukcesie ,,Wieczorów z Mistrzem”, gdzie przypomnijmy, wielcy polscy aktorzy: Emilia Krakowska, Ignacy Gogolewski, Magda Zawadzka, Daniel Olbrychski i Olgierd Łukaszewicz, wspominali swoje wielkie kreacje filmowe oparte o dzieła polskiej literatury.

Nowy cykl naszych spotkań zatytułowaliśmy "Wieczory z Gwiazdą”. W  ostatnią niedzielę marca "Elektrownia” gościć będzie Dominikę Ostałowską, wspaniałą aktorkę, absolwentkę Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktorka jest laureatką bardzo prestiżowej "Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza” za rolę Marianny w "Opowieściach lasku wiedeńskiego" w Teatrze Ateneum.

Od 2000 roku Dominika Ostałowska występuje w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Najbardziej znane kreacje filmowe stworzyła w Łagodnej Mariusza Trelińskiego na podstawie dzieła Fiodora Dostojewskiego, Historiach miłosnych Jerzego Stuhra, "Wojaczku" Lecha Majewskiego oraz "Daleko od okna"Jana Jakuba Kolskiego na podstawie opowiadania. Zagrała również kilkanaście ról w Teatrze Telewizji, m.in. w Niektórych gatunkach dziewic" Domana Nowakowskiego, Dybuku "Szymona Anskiego, Grzechach starości" Macieja Wojtyszki oraz Tristanie i Izoldzie Ernesta Brylla.

W 2009 była członkiem jury Filmów Fabularnych w Gdyni.
Od listopada 2012 prowadzi program Tajemnice Rezydencji Jest także ambasadorką kanału ID (Investigation Discovery).

W 2013 była prowadzącą program Stalking – zła miłość na kanale ID. Jest też ambasadorką kampanii społecznej Stop Stalking.
Od 2000r. gra w serialu telewizji polskiej ,"M-jak miłość” rolę Marty Wojciechowskiej-Budzyńskiej, córkę Mostowiaków.

Kolejnym gościem, już 12 kwietnia 2019 roku, będzie Agnieszka Więdłocha. Jest ona laureatką „Złotej Maski” – łódzkiej nagrody teatralnej – za najlepszy debiut sezonu 2009/2010. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Leny Sajkowskiej w serialu TVP ,,Czas honoru”. To również gwiazda produkcji takich przebojów filmowych ostatnich lat jak: "Kobieta sukcesu”, "Planeta singli 2” i "Planeta singli 3".

Comiesięczne spotkania z tego cyklu będą się odbywały w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, przy ul. Kopernika 1.

Na spotkanie z Dominiką Ostałowską zapraszamy w niedzielę, 31 marca, o godz.16.00
Bilety w cenie; 15 zł normalny, 7 zł ulgowy dla emeryta/rencisty
Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60