Obchody jubileuszu 15-lecia MCSW Elektrownia w Radomiu.

Do ostatniej chwili liczyliśmy na to, że pomimo pandemicznej sytuacji uda nam się w najbliższy czwartek wspólnie z Państwem świętować 15 urodziny Elektrowni, z zachowaniem środków ostrożności.

Niestety, biorąc pod uwagę rosnącą liczbę zachorowań na Covid-19 oraz kolejne obostrzenia, podjęliśmy trudną dla nas decyzję o przeniesieniu oficjalnych obchodów jubileuszu na inny termin.

Odwołany zostaje koncert Wojciecha Mazolewskiego oraz performans Sylwii Górak. Wystawa „Geometria i…” zostanie otwarta bez oficjalnego wernisażu. Będzie można ją oglądać do 11 grudnia z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na placu przed budynkiem Elektrowni zostanie również udostępniona prezentacja fotografii z 15 lat istnienia instytucji oraz rzeźba Krzysztofa M. Bednarskiego „Oedipus Rex ” (około godziny 17).

O godzinie 18 odbędzie się pokaz filmu „Dyrygent” w reżyserii Andrzeja Wajdy , na który, zgodnie z wprowadzonymi limitami liczby widzów, możemy zaprosić tylko 30 osób.

Wierzymy, że decyzja o ograniczeniu formy świętowania jubileuszu, jest słuszna i spotka się z Państwa pełnym zrozumieniem. Mamy nadzieję, że czasy, w których uda nam się spotkać w Elektrowni w większym gronie, nadejdą szybko.